Tekijät

Olemme intohimoinen tiimi, joka paneutuu työhönsä aina ajan ja ajatuksen kanssa. Toimistoltamme löytyy monipuolista osaamista markkinoinnista, sisällöntuotannosta, graafisesta suunnittelusta ja valokuvauksesta viestintään, sosiaaliseen mediaan ja digimarkkinointiin.

Kati Lostedt
Asiakkuusjohtaja, sisällöntuotanto
040 5461 138
kati.lostedt@ideasampo.fi
Matti Tornberg
Toimitusjohtaja
0400 582 874
matti.tornberg@ideasampo.fi
Hanna Manninen
Asiakkuusjohtaja, sisällöntuotanto
040 1780 980
hanna.manninen@ideasampo.fi
Juuso Tornberg
Art Director, valokuvaus, video
044 7534 007
juuso.tornberg@ideasampo.fi
Milja Tornberg
AD-assistentti
044 7534 013
milja.tornberg@ideasampo.fi
Tero Moilanen
Art Director

tero.moilanen@ideasampo.fi
Marja Tornberg
Hallinto ja talous
044 586 8034
marja.tornberg@ideasampo.fi
Joni Pääkkö
Websuunnittelija
044 7534 014
joni.paakko@ideasampo.fi
Sanna Wennerstrand
Asiakkuusjohtaja, opintovapaalla