Tekijät

Olemme intohimoinen tiimi, joka paneutuu työhönsä aina ajan ja ajatuksen kanssa. Toimistoltamme löytyy monipuolista osaamista markkinoinnista, sisällöntuotannosta, graafisesta suunnittelusta ja valokuvauksesta viestintään, sosiaaliseen mediaan ja digimarkkinointiin.

Kati Lostedt
Asiakkuusjohtaja, sisällöntuotanto
040 546 1138
kati.lostedt@ideasampo.fi
Matti Tornberg
Toimitusjohtaja
0400 582 874
matti.tornberg@ideasampo.fi
Hanna Manninen
Asiakkuusjohtaja, sisällöntuotanto
040 1780 980
hanna.manninen@ideasampo.fi
Heidi Wikman
Digisuunnittelija
044 753 4014
heidi.wikman@ideasampo.fi
Juuso Tornberg
Art Director, valokuvaus, video
044 7534 007
juuso.tornberg@ideasampo.fi
Tero Moilanen
Art Director

tero.moilanen@ideasampo.fi
Marja Tornberg
Hallinto ja talous
044 586 8034
marja.tornberg@ideasampo.fi
Sanna Wennerstrand
Asiakkuusjohtaja, opintovapaalla

Sinä?